Festyn Rodzinny

7 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Ojca. Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez Panią Dyrektor.

Następnie  dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. W programie występów pojawiły się piosenki i wiersze. Nie dało się nie zauważyć, że miłym akcentem pikniku stanowiły wspólne zabawy dzieci z ich rodzicami. 

Przyjemnie było obserwować aktywny udział dorosłych w świecie dziecka. Te chwile, ugruntowują nas dorosłych, w przekonaniu, że warto poświęcić czas, energię dla dobra dzieci, ich radości i uśmiechu. Wśród konkurencji sportowych nie mogło zabraknąć przeciągania liny, wyścigów rzędów, rzutów do celu. Dużo radości przysporzyły takie zabawy jak: karmienie tatusiów przez córki, karmienie mam jabłuszkiem, czy zabawa w kole i przebranie się w wylosowany strój.

O podniebienia wszystkich uczestników festynu zadbały mamy naszych podopiecznych serwując pyszne ciasta i przekąski, do jedzenia których  ciągle przybywało amatorów.

Pogoda jak zwykle dopisała, więc festyn zakończył się wieczorem. Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy, a na kolejny rodzinny festyn zapraszamy za rok.