Uroczyste wręczenie zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w Poznaniu

26 kwietnia o godz. 10.00 w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Miło nam poinformować, że Michał Kiciński, uczeń klasy VIII, odebrał z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty zaświadczenie o zdobyciu tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym. Tytuł laureata jest najwyższym tytułem, jaki można wywalczyć w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych i otrzymują go Ci uczniowie, którzy na etapie wojewódzkim uzyskają minimum 90% z testu konkursowego.

W etapie wojewódzkim w konkursie geograficznym rywalizowało 47 uczniów. Michał znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych geografów z całego województwa wielkopolskiego. Co więcej, Michał jest jedynym laureatem konkursu geograficznego w powiecie tureckim, a nawet rejonie konińskim.

Michałowi gratulujemy ogromnej wiedzy geograficznej. Jesteśmy bardzo dumni z naszego ósmoklasisty i ogromnie cieszymy się , że wywalczył aż taki sukces.

Do konkursu Michała przygotowywał pan Tomasz Suleja.