Pożegnanie absolwentów

23 czerwca 2023r. dla 14 uczniów naszej szkoły będzie dniem historycznym, bowiem właśnie wtedy dołączyli on do grona absolwentów Szkoły Podstawowej w Koźminie.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Brudzew pan Cezary Krasowski, ksiądz proboszcz parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Janiszewie Paweł Szudzik, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Koźminie p. Krystyna Sznycer, radni Gminy Brudzew panowie: Tomasz Kiciński i Krzysztof Lipiński, rodzice, nauczyciele, emerytowani nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

Na wstępie ósmoklasiści przywitali zgromadzonych gości, a następnie zatańczyli poloneza. Później podziękowali swoim Rodzicom i Nauczycielom za trud wychowania i przekazaną wiedzę. Nie obyło się bez łez wzruszenia, refleksji i smutku z kończącego się właśnie etapu życia.

Następnie pani dyrektor wręczyła nagrody, świadectwa z paskiem oraz pozostałe świadectwa wszystkim uczniom i pogratulowała ukończenia szkoły. Natomiast wójt wręczył rodzicom uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie, czyli Annie i Tomaszowi Kicińskim oraz Iwonie i Tomaszowi Urbaniakom, listy gratulacyjne. Wychowawczyni Zofia Cichomska pożegnała swoich wychowanków, podziękowała rodzicom za współpracę, a pani dyrektor wręczyła pisemne podziękowania rodzicom najbardziej zaangażowanym w życie klasy.

Uczeń Michał Kiciński odebrał dodatkowo nagrodę od pana wójta za najwyższą średnią oraz z rąk pana Tomasza Sulei nagrodę od szkoły za zdobycie tytułu Finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Geografii i inne znaczące sukcesy z tego przedmiotu.

Uroczystość przygotowały panie: Zofia Cichomska oraz Agnieszka Klimczak (polonez i oprawa muzyczna)

Życzymy naszym absolwentom dostania się do wymarzonych szkół, wiary w siebie, a także tego, aby zawsze byli sobą i spełniali swoje marzenia.

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii i filmiku z poloneza w wykonaniu naszych absolwentów

https://fb.watch/lpN1F4bggy/