Nasze misie, miśki, misiaczki

„Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula (…)

W dniu 25 listopada br. uczniowie drugiej klasy naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do szkoły z uśmiechem i  ze swoim  przyjacielem Misiem, który przez cały czas  im  towarzyszył.

Z tej okazji w ciągu dnia drugoklasiści mieli różne misiowe zadania i niespodzianki. Układali  misiowe puzzle , rozwiązywali zagadki , tworzyli głowę niedźwiadka z płyty CD i kolorowego papieru. Ciekawą atrakcją był też tor przeszkód.  Ważnym punktem  uroczystości  było rozstrzygniecie klasowego konkursu plastycznego „Moda na jesień dla mojego misia”. Konkurs spodobał się uczniom i dał im ogromną radość tworzenia ubrań dla swojego pluszaka.  Każda praca była wyjątkowa i niepowtarzalna, wymagała niesamowitej pracy i pomysłowości, gratulujemy J. J.  Za wykonane prace mali artyści otrzymali upominki.

Uczniowie byli szczęśliwi, że  mogli spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci drugoklasistów na długo.