Bezpłatne warsztaty z programowania „Koduj z Gigantami”

22 sierpnia starują zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania. “Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” to już 11. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo. 

Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci, a na uczestników czekać będzie ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa, sporo nauki i konkursy programistyczne, w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody! Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 3 do 25 września 2022 roku.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

 

Akcji towarzyszy specjalny ranking szkół, w którym placówki z największą liczbą uczestników otrzymają certyfikat uczestnictwa oraz zaproszenie na specjalne szkolenie dla kadry nauczycielskiej organizowane wraz z firmą Microsoft.
Ranking dostępny jest na stronie ranking.kodujzgigantami.pl.

Liczbę zapisanych uczniów będzie można monitorować na bieżąco od momentu startu zapisów na stronach rankingowych.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów – entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem. Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.