OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Koźminie już po raz kolejny świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
Uroczystość odbyła się 20 września (piątek). W tym roku przedszkolaki do wspólnej zabawy zaprosiły swoich starszych kolegów z drugiej klasy, z którymi wspólnie realizują kolejną edycję projektu „ Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.
W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem.
Starsi koledzy zaprezentowali swoje umiejętności czytelnicze. Przedszkolaki wysłuchały bajek „Zagroda Lilki” i „Gołębia Przyjaźń”. Zabawom nie było końca. Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. W dalszej części uroczystości dzieci składały obrazki z części, rozwiązywały zagadki i bawiły się balonami w rytmie muzyki. Na zakończenie uroczystości otrzymały: słodki poczęstunek. Nie zabrakło także zdjęć, do których bardzo chętnie wszyscy pozowali. Za wspaniały udział wszyscy otrzymali imprezowe czapeczki i balony upamiętniające Dzień Przedszkolaka.
Impreza udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość. Był to dzień wspólnych przeżyć i współdziałania w zespole ze starszymi kolegami.
Pragniemy z tej okazji przekazać wszystkim Przedszkolakom, tym małym, tym średnim i tym całkiem dużym, najlepsze życzenia.

Rośnijcie jak na drożdżach, uczcie się codziennie czegoś nowego
i bawcie się w najlepsze!